O nás

Sme slovenská dopravná firma ktorá vznikla v roku 2011, za ten čas sme stíhli načerpať veľa skúsenosti, ktoré Vám teraz ponúkame. Zaoberáme sa medzinárodnou a vnútroštátnou expresnou dopravou a logistikou.

Naša hlavná činnost spočíva v riešení každodenných potrieb zákazníkov v oblasti cestnej dopravy. Dopravu tovaru zabezpečujeme vlastnými ako aj zmluvnými vozidlami a vďaka tomu sme schopní zabezpečit akýkolvek typ vozidla a zrealizovať akýkolvek druh prepravy. Disponujeme moderne vybaveným a skúseným tímom. Vo svojom odbore chceme vynikať.

Svojich zákazníkov si veľmi vážime a najväčším vyznamenaním pre nás je, keď naše služby využívajú opakovane. Prepravujeme všetky druhy a typy zásielok rôznych veľkostí a rozmerov vrátane balíčkov a paliet. Orientujeme sa nielen na prepravu zásielok, ale dbáme hlavne o to, aby bol s našimi službami spokojný hlavne zákazník.

mapa_reba_express.jpg
O nás v skratke

Naša spoločnosť poskytuje prepravu expressných a celovozových zásielok, ktoré doručíme na miesto určenia v najkratšom možnom čase. Náš skúsený tím je zárukou Vašej spokojnosti a bezpečného doručenia zásielok.

Kontaktné údaje

REBA EXPRESS s.r.o.

Špitálska 994/20, 071 01 Michalovce, Slovensko

 +421 944 938 337