Služby

Zabezpečíme pre vás nákladnú vnútroštátnu a medzinárodnú prepravu tovarov rôzneho druhu a veľkosti. Pri poskytovaní prepravných služieb sa zameriavame hlavne na prepravu tovaru do krajín Nemecka, Holandska, Belgicka, Rakúska, Maďarska, Česka a spať na Slovensko. 

Plne si uvedomujeme, že pri potrebe prepravy rozmerných nákladov môže byť doprava problematická. Preto Vám ponúkame možnosť dovozu až na Vami určené miesto. Ak nie ste vlastníkom nákladného automobilu, určite oceníte túto službu. Prečo zložito zháňať nákladné vozidlo, keď tento problém môžeme vyriešiť za Vás?

Proces prepravy

  • Komunikácia so zákazníkom - Cenový dopyt - Cenová ponuka - Potvrdenie cenovej ponuky zákazníkom - Objednávka - Potvrdenie objednávky
  • Komunikácia dispečera s vodičom - Informovanie vodiča o nakládke - Zaslanie adresy nakládky - Presun vodiča na nakládku
  • Nakládka - Príchod na nakládku - Naloženie tovaru - Odsúhlasenie množstva naloženého tovaru so zákazníkom - Odchod z nakládky
  • Preprava - Kontrola vodiča cez GPS počas celej doby prepravy
  • Vykládka - Príchod na vykládku - Vyloženie tovaru - Informovanie zákazníka o vyložení tovaru
 

Sme pre vás k dispozícii 24/7

Sme pre vás k dispozícii nonstop, 365 dní v roku. Rozprávame niekoľkými svetovými jazykmi, takže zákazník nám zadá objednávku prepravy a už sa o nič nestará.  Zákazník dostane vždy presnú informáciu, kde sa tovar nachádza, kedy bol vyložený, príp. podľa požiadavky. Vieme do pol hodiny dať vedieť, či vieme prepravu uskutočniť a naše ceny sú konečné, teda "all in" ak nie je dohodnuté inak.

Naša spoločnosť neustále skvalitňuje svoje služby. Dôkazom toho je stále vyšší počet spokojných zákazníkov. Náš zákazník je pre nás prioritou, preto je celá naša snaha a pozornosť zameraná práve na neho. Dúfame, že budete s ponukou služieb spokojní. Akékoľvek pripomienky samozrejme uvítame. Ak máte špecifické požiadavky, neváhajte a kontaktujte nás. Určite riešenie nájdeme!
 

O nás v skratke

Naša spoločnosť poskytuje prepravu expressných a celovozových zásielok, ktoré doručíme na miesto určenia v najkratšom možnom čase. Náš skúsený tím je zárukou Vašej spokojnosti a bezpečného doručenia zásielok.

Kontaktné údaje

REBA EXPRESS s.r.o.

Špitálska 994/20, 071 01 Michalovce, Slovensko

 +421 944 938 337