Expresná preprava

Vždy keď potrebujete prepraviť váš tovar alebo zásielku naozaj rýchlo, sme tu pre vás a zabezpečíme vám expresné vozidlo v rámci Slovenska a do/z celej Európy.  Vďaka širokej sieti našich spoľahlivých partnerov pre vás vždy nájdeme to najvhodnejšie riešenie. Vaša urgentná zásielka bude na mieste určenia vtedy keď to potrebujete. Disponenti našej spoločnosti sú k dispozícii 24 hodín denne a preto vám vieme kedykoľvek rýchlo poskytnúť informáciu o tom kde sa vaša zásielka práve nachádza. Sledujeme plánované časy a automaticky vás budeme informovať o tom, že vaša zásielka bola naložená a vyložená.
 

Rýchly servis s termínom dodávky do 24 hod.

Medzi úplné samozrejmosti poskytovania prepravných služieb v súčasnosti patrí rýchly servis v prípade expresných transportov s termínom dodávky do 24 h. Dispozičný čas na prípravu vozidla môže byť v rozmedzí 2 až 3 hodín. Tieto vozy sú vybavené spravidla mobilným telefónom a GPS systémom.

V prípade, že doručenie vašej zásielky nie je expresné, môžete využiť ekonomicky výhodnú zbernú službu. Vaša zásielka alebo tovar bude pod dohľadom profesionálov za rozumnú cenu .

Vy nám zadáte základné informácie ohľadne prepravy (miesto naloženia,vyloženia, množstvo tovaru, čas doručenia), a my sa o všetko postaráme.

expresna-preprava.jpg

O nás v skratke

Naša spoločnosť poskytuje prepravu expressných a celovozových zásielok, ktoré doručíme na miesto určenia v najkratšom možnom čase. Náš skúsený tím je zárukou Vašej spokojnosti a bezpečného doručenia zásielok.

Kontaktné údaje

REBA EXPRESS s.r.o.

Špitálska 994/20, 071 01 Michalovce, Slovensko

 +421 944 938 337